Sütü bozuklara RedHack! Reviewed by mustafa on . Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Okul sütü-Akıl küpü" adıyla başlattığı süt dağıtım projesinin ilk gününde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenerek hastanelere Milli Eğitim Bakanlığı'nın "Okul sütü-Akıl küpü" adıyla başlattığı süt dağıtım projesinin ilk gününde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenerek hastanelere Rating:

Sütü bozuklara RedHack!

Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Okul sütü-Akıl küpü” adıyla başlattığı süt dağıtım projesinin ilk gününde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenerek hastanelere kaldırılmasını RedHack affetmedi. Süt dağıtım ihalesini alan Gülsan Gıda’nın ve Pınar Süt’ün sitesini hackleyen Kızıl Korsanlar, “Sütü bozuk insanların iktidar olduğu bir ülkede sütlerin bozuk olması normaldir” dedi

RedHack, Milli Eğitim Bakanlığı’nın süt dağıtım projesinde yüzlerce ilköğretim öğrencisinin zehirlenmesine sessiz kalmadı. Kızıl Korsanlar, süt ihalesini alan Gülsan Gıda’nın ve Pınar Süt’ün internet sitesini hackledi.

RedHack, Twitter’da yaptığı açıklamada Gülsan Gıda şirketinin Kayseri merkezli olduğunu, şirket sahiplerinin ise Abdullah Gül’ün akrabaları olduğunu açıkladı.

RedHack’in açıklaması şöyle:
“Duyduk ki bozuk sut ihalesini alan sizmissiniz, o bolgede dagitan da sizmissiniz .. Ugrayalim da bu “sutu bozuklar” kim bir gorelim dedik..

Yok yanlis anlamayin, sadece siz suclu degilsiniz, sizin gibilerin “badem biyigina” ve haci yagi kokusuna bakarak ihaleleri “peskes” cektirenlerdedir asil suc..

“Sutu bozuk insanlarin iktidar oldugu bir ulkede sutlerin bozuk olmasi normaldir”

Size de cemaatinize de bundan sonra rahat yok!
Cunku artik RedHack var!

Tesekkurler: Anonymous, RedHack/DG, RedHack/BR, AnarcyCr3w ve tum dunya ezilen halklari..

Not: Savci Hakan’a selam olsun ve bizden bir sut içsin ya da bos verin, asiri doz alir felan ;) en iyisi bir bardak “soguk su” icsin ;)”

Sendika.Org

© CopyLEFT Sendika.Org'un tüm yazılı ve görsel içeriği kaynak göstermek koşuluyla özgürce kullanılabilir.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann
Scroll to top