Bursa Fatih Lisesi: “Okulumuz İmam Hatip olmasın” Reviewed by mehtap on . Bursa Fatih Lisesi öğrencileri ve velileri, okullarının İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülmesine karşı 13 Nisan'da eylem yaptı Okullarının İmam Hatip Lisesi'ne dön Bursa Fatih Lisesi öğrencileri ve velileri, okullarının İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülmesine karşı 13 Nisan'da eylem yaptı Okullarının İmam Hatip Lisesi'ne dön Rating: 0

Bursa Fatih Lisesi: “Okulumuz İmam Hatip olmasın”

Bursa Fatih Lisesi öğrencileri ve velileri, okullarının İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmesine karşı 13 Nisan’da eylem yaptı

Okullarının İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmemesi için imza stantları açıp, birçok imza toplayan Bursa Fatih Lisesi velileri ve öğrencileri 13 Nisan’da eylem yaptı.

Fatih Lisesi önünde bir araya gelen veliler ve öğrenciler okullarının İmam Hatip Lisesi yerine Anadolu Lisesi’ne dönüştürülmesini talep etti.

Basın açıklamasını okuyan Okul Öğrenci Temsilcisi Hülya Köseoğlu, 2013-2014 yılında tüm genel liselerin Anadolu ve Meslek Liselerine dönüştürülmesiyle bölgede hiç Anadolu Lisesi’nin kalmayacağını ve öğrencilerin çok uzak okullara gitmek zorunda kalacağını belirtti.

Köseoğlu “Okulumuzun İmam Hatip’e dönüştürülmesi yerine, veliler ve öğrenciler olarak Anadolu Lisesi’ne dönüştürülmesini talep ediyoruz” diyerek basın açıklamasını sonlandırdı.

 Sendika.Org

bursa (1)

© CopyLEFT Sendika.Org'un tüm yazılı ve görsel içeriği kaynak göstermek koşuluyla özgürce kullanılabilir.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann
Scroll to top