Taksim Dayanışması heyetinin Başbakan’la görüşmesi sonuçlandı: ‘Kararı meydanlar verecek’ Reviewed by umar on . Başbakan ile Taksim Dayanışması ve sanatçıların bu gece yapılması planlanan görüşmesinde bir Erdoğan dayatması daha yaşandı. Saat 23'te başlaması planlanan görü Başbakan ile Taksim Dayanışması ve sanatçıların bu gece yapılması planlanan görüşmesinde bir Erdoğan dayatması daha yaşandı. Saat 23'te başlaması planlanan görü Rating: 0

Taksim Dayanışması heyetinin Başbakan’la görüşmesi sonuçlandı: ‘Kararı meydanlar verecek’

Başbakan ile Taksim Dayanışması ve sanatçıların bu gece yapılması planlanan görüşmesinde bir Erdoğan dayatması daha yaşandı.

Saat 23’te başlaması planlanan görüşmede yedi sanatçıya Taksim Dayanışması’ndan iki kişinin eşlik etmesi istendi.

Bunun üzerine Taksim Dayanışması temsilcileri hep birlikte görüşmek istediklerini söyledi.

Bir önceki uçakla gelen sanatçılarla Başbakan’ın görüşmesi başlarken, Taksim Dayanışması hep beraber görüşmekte ısrar etti  saat 00.24 itibariyle Taksim Dayanışması’nın heyetindekilerin tümü Başbakan’la görüşmeye girdi.

Başbakanla yapılan görüşme saat 03.00 sularında bitti. Taksim Dayanışması heyeti sabah Taksim Gezi Parkında bir toplantı yapıp sonucu tüm kamuoyuna duyuracaklarını söyledi. Kararı meydanlar verecek:

Taksim Dayanışması’nın bugüne kadar bütün kararları tüm bileşenleri ve halk katılımıyla alındı. Bu akşam Başbakan’ın daveti üzerine, Türkiye’nin her yerinde günlerdir sokaklarda, meydanlarda beraberce haykırdığımız taleplerimiz, arkadaşlarımız tarafından bir kez daha iletilmiştir. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da sürece dair tüm kararlar hep birlikte alınacaktır. Arkadaşlarımız Taksim’e döndükten sonra görüşmeyle ilgili daha detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

Taksim Dayanışma 

 

Çapulcular Başbakanlığa gidiyor, Gezi nöbette, halk sokakta

Sendika.Org

© CopyLEFT Sendika.Org'un tüm yazılı ve görsel içeriği kaynak göstermek koşuluyla özgürce kullanılabilir.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann
Scroll to top