Hakan Plastik işçileri: ‘İşveren çapulcuların safında direnen işçilerden korkuyor’ Reviewed by tuba on . Sendikalaştıkları için işten atılan 2 işçinin daha işten atılmasıyla sayıları 25'e yükselen Lastik İş üyesi Hakan Plastik işçileri bugün (21 Mart) İsviçre Konso Sendikalaştıkları için işten atılan 2 işçinin daha işten atılmasıyla sayıları 25'e yükselen Lastik İş üyesi Hakan Plastik işçileri bugün (21 Mart) İsviçre Konso Rating: 0

Hakan Plastik işçileri: ‘İşveren çapulcuların safında direnen işçilerden korkuyor’

hakanplastikSendikalaştıkları için işten atılan 2 işçinin daha işten atılmasıyla sayıları 25’e yükselen Lastik İş üyesi Hakan Plastik işçileri bugün (21 Mart) İsviçre Konsolosluğu önünde bir eylem yaparak “Korkmuyoruz, onurumuz işimiz, ekmeğimiz, geleceğimiz için direniyoruz” dedi.

Açıklamada işverenin sözlerini de aktaran işçiler, “Seçimden sonra hepsini işten atacağım, şimdi dikkatleri üstümüze çekmemek için ikişer üçer atıyoruz, diyor, Zafer bey. Erzak vereceğiz, ikramiye vereceğiz, bu çapulcularla birlik olmayın yeter ki, biz her şeyi vereceğiz diyor. Zafer’e bunu söyleten düne kadar onun servetini daha da büyütmesi için, kanser yaratan iş ortamında ölümüne çalışan ve sendikaya üye olduğu için bugün çapulcuların safına katılan direnen onurlu işçilerin mücadelesinden duyduğu büyük korkudur.” dedi.

Sendika.Org

© CopyLEFT Sendika.Org'un tüm yazılı ve görsel içeriği kaynak göstermek koşuluyla özgürce kullanılabilir.

WP-Backgrounds by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann
Scroll to top